https://www.facebook.com/gkwoodwindatelier

GK Woodwind Atelier to firma prowadząca działalność w zakresie serwisu i naprawy instrumentów dętych drewnianych. Warsztat specjalizuje się w naprawie i renowacji klarnetów oraz saksofonów. Warsztat jest zlokalizowany w Krakowie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

GK Woodwind Atelier to firma prowadząca działalność w zakresie serwisu instrumentów dętych drewnianych. Warsztat specjalizuje się w naprawie i renowacji klarnetów oraz saksofonów. Pracownia oferuje zarówno przegląd i korekty instrumentu, naprawy drobnych usterek, jak i kompleksowy remont, zapewniając każdorazowo najlepszą jakość.

 

Warsztat prowadzony jest przez Grzegorza Kochańskiego, zawodowego instrumentalistę i pasjonata muzyki klarnetowej i saksofonowej. Doświadczenie w serwisowaniu instrumentów dętych drewnianych zdobywał m. in. w pracowni pana Hervé Mercey we francuskim Noyant. Umiejętności i wiedza nabyte w cenionym warsztacie pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zastosowaniu tradycyjnych metod i nowoczesnych technologii. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w Krakowie w klasie klarnetu jest również aktywnym muzykiem orkiestrowym i kameralnym. Ciągły kontakt z muzyką pozwala na lepsze zrozumienie problemów mogących wystąpić podczas codziennej pracy z instrumentem oraz na szybkie diagnozowanie usterek. Od kilku lat pracuje w branży muzycznej, dzięki czemu doskonale orientuje się w aktualnie oferowanych na rynku muzycznym produktach.

Naprawa klarnetu, naprawa saksofonu, serwis instrumentów dętych

SERWIS I NAPRAWA INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH

Naprawa klarnetu, naprawa saksofonu, remont klarnetu, remont saksofonu, remont klarnetu kraków, remont saksofonu kraków

O warsztacie

Remont klarnetu, remont saksofonu, naprawa instrumentów dętych, naprawa klarnetu, naprawa saksofonu